Porsche запатентувала активний дифузор

Porsche запатентовала активный диффузор

В базі даних американського патентного відомства з’явилася заявка компанії Porsche на реєстрацію прав на конструкцію активного заднього дифузора

У заявці зазначено, що сучасні дифузори мають досить громіздку конструкцію, на відміну від них, активний дифузор Porsche компактний і має систему приводу, яка автоматично опускає його на певній швидкості. При певних умовах дифузор повністю ховається в задньому бампері.

Porsche передбачила варіант дифузора по всій площі заднього бампера і його центральної частини. Крім того, окремо обумовлено варіант для електромобілів, у яких відсутні вихлопні гази, які при наявності дифузора також здатні впливати на аеродинаміку автомобіля.

Конструкція, яку Porshce запатентувала багато в чому схожа з тією, що була застосована Lamborghini на екстремальному Huracan Perfomante. Але рішення німецької компанії передбачає більш широке використання активних аеродинамічних елементів.

Патентні заявки не завжди означають, що та чи інша технологія буде втілена в життя. Однак, активний дифузор міг би значно покращити трекові характеристики таких моделей, як, наприклад, Porsche 911 GT3.