Вісті з полів

Реклама

Реставрація ванн, технологія ремонту

У цьому розділі ми хочемо розповісти вам, як можна відновити поверхню старої ванни, самостійно в домашніх умовах.


Що потрібно для реставрації ванни методом Наливна ванна Рідкий Акрил:


Комплект для реставрації ванн Рідкий Акрил за розміром вашої ванни від 1,2 до 1,7 м. Болгарка з насадкою для шліфування поверхні ванни і кругом по металу для зняття обв'язки. Засіб для знежирення поверхні ванній наприклад розчинник або ацетон. Малярський скотч, канцелярський ніж, і паличка довжиною 25-30 см. Для розмішування матеріалу Рідкий акрил. Газета для обклеювання екрану і статі. Обв'язка на ванну.


Подробнее

Монеты всегда в цене

Стабильно популярным остается и коллекционирования монет, особенно золотых и серебряных, кстати, не только монеты памятные. Современные инвестиционные серебряные и золотые монеты, выпускаемые Нацбанком Украины, тоже в цене. Так, например, за серебряную монету «Казак Мамай» номиналом 20 грн. уже сейчас на аукционах просят
26 тыс. Грн. и больше. Немного уступает Мамаю юбилейная монета «Украина 2001», которую предлагают купить за 20 тыс. Грн. Поэтому наш «Спас» за 410 грн. на фоне таких цен - совсем недорого.
Пользуются популярностью среди любителей древностей, хотя и меньше, по сравнению с монетами, и банкноты. Уже в течение нескольких лет большой интерес у коллекционеров (и не только украинских) вызывают экзотические денежные знаки «смутных времен»: «шарманки», «мысли», «керенки», «пятаковки», гривны Скоропадского, петлюровских «казаки» и другие. Антиквары рассказывают, что россияне и белорусы уже начали интересоваться и украинскими купонами и купоно-рублями времен начала независимости Украины.
Подробнее

Енергозбереження в будівництві

Науковці Київського виробничого підприємства "Спецінжбуд" на основі натурних обстежень і розрахункових даних приводять дані по економії теплової енергії в результаті впровадження заходів по енергозбереженню:

Подробнее

"Тролейбусний" винахід панацея для... Чернівецької електроніки

У зв'язку з постійним зростанням вартості електроенергії - транспортники були змушені активно шукати шляхи заощадження її витрат, аби уникнути вкрай небажаного кроку-підвищення тарифів на проїзд. що, як правило, не тільки не розв'язує проблеми рентабе-льності пасажироперевезень, а часто-густо дає прямо протилежний результат. Скажімо, піс-ля подібного кроку - тернопільських тролейбусників - їхні загальні надходження від реалі-зації квитків впали ледь не вполовину... Чернівецькі ж колеги пішли іншим шляхом: спочат-ку навели прискіпливіший облік енергетичних витрат. Потім встановили точніші лічильники.

Подробнее

Нова, високоефективна система опалення промислових печей регенеративними пальниками

Високопродуктивна та економічна робота печей в першу чергу залежить від використовуючої системи опалення, яка включає в себе пальникові пристрої, теплоутилізатори та систему автоматичного контролю та керування спалювання палива.
До останніх досягнень в техніці опалення печей відносяться так звані регенеративні пальники, в яких отримала розвиток тенденція комбінування в одному агрегаті функцій пальникового та теплоутилізаційного пристрою. Система опалення печі включає в себе два та більше пальників, кожна з яких має вбудований малогабаритний регенератор, з'єднаний пальниковим каналом. Пальники працюють почергово на протязі відповідних часових циклів. Утворені продукти горіння видаляються з робочої камери печі через пальниковий канал протилежного пальника та проходять через вбудований регенератор, де віддають теплоту та видаляються в димову трубу. При зміні напрямку подачі палива повітря для горіння проходить через нагріту насадку регенератора та повертає в піч приблизно 90 % теплоти продуктів горіння.


Подробнее

Новітні технології на Дніпропетровщині. Впровадження енергозберігаючих технологій на ВАТ "НТЗ"

1. В трубопрокатному цеху № 5 ведеться реконструкція установок індукційного нагрівання труб. Замість морально застарілих, неекономічних машинних перетворювачів частоти застосовуються сучасні статичні тиристорні перетворювачі виробництва фірми "Аякс Магнетермик" (Англія) потужністю 2,5 тис. кВт кожний.
Це дозволить удосконалити технологію виробництва труб і підвищити к. к. д. установок індукційного нагрівання. Очікувана економія електроенергії - 20-25 %.

Подробнее

Анонсы

Партнеры