Вісті з полів

Реклама

УТИЛІЗАЦІЯ ТЕПЛА:

Основні положення
Системи припливна-витяжної вентиляції для адміністративних і житлових приміщень ефективні не тільки із санітарно-гігієнічної точки зору. При наявності автоматичної утилізації тепла, вони також вносять істотний вклад у зниження витрат на опалення. Повітря, що видаляється з приміщення, має температуру 20-24ос. Не використовувати це тепло - виходить, у буквальному значенні, випускати його в кватирку. Повітря, що тепло видаляється, можна використовувати для підігріву води і припливного повітря і, тим самим, внести свій внесок у захист навколишнього середовища.
Таким чином, утилізація тепла необхідна для зниження втрат при вентиляції.
Подробнее

ЕКОНОМІЯ ТЕПЛОВОЇ ЕНЕРГІЇ:

Теплова енергія, яка використовується у житлово-комунальному господарстві для опалення і отримання гарячої води, виробляється на основі спалювання нафтопродуктів. Так само, як і у випадку з електроенергією, виробництво теплової енергії пов'язане з викидами у атмосферу шкідливих речовин, які сприяють виникненню кислотних дощів, парникового ефекту і глобального потепління клімату. Схожість екологічних проблем при виробництві електричної і теплової енергії виявляється вже в тому, що обидва ці види можуть вироблятися на тих самих станціях, які відомі як теплоелектроцентралі (ТЕЦ). Таке спільне виробництво енергії має, крім того, і величезний позитивний ефект. Його суть у тому, що енергія, яка звичайно втрачається при виробництві електроенергії, на теплоелектроцентралях використовується для виробництва тепла, зменшуючи таким чином загальну кількість використаної первинної енергії (тобто органічного палива). Проте екологічні проблеми при цьому залишаються, і їх серйозність багато в чому пов'язана з низькою енергоефективністю наших будинків, які потребують великої кількості енергії внаслідок того, що значна її частина втрачається через неякісну теплоізоляцію.
Подробнее

ОЩАДЛИВЕ ВИКОРИСТАННЯ ВОДИ:

У побуті та виробництві економне використання води має велике значення. На господарсько-питні потреби використовується кілька мільярдів кубометрів води за рік. При цьому одна п'ята питної води невикористана йде в каналізацію. Причинами цього є неякісні водопровідні системи, конструктивні і технологічні недоліки систем холодного і гарячого водопостачання. Вода втрачається при протіканні водопроводів, кранів, змішувачів, змивних бачків. З одного несправного крана за добу витікає від 0,5 до 1,5 куб. м, а з бачка - від 5 до 8 куб. м води.
Подробнее

ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ВСТАНОВЛЕННЯ ПРИЛАДІВ ОБЛІКУ СПОЖИВАННЯ ПРИРОДНОГО ГАЗУ ТА ПОСЛУГ З ВОДО- І ТЕПЛОПОСТАЧАННЯ:

З метою забезпечення економного споживання природного газу, води та теплової енергії Кабінет Міністрів України своїми постановами затвердив програми по впровадженню приладів обліку споживання природного газу, йоди та теплової енергії.
Виконання постанови Кабінету Міністрів України від, 14.06.95 №422 "Про виробництво та впровадження приладів обліку споживання природного газу в побуті".
Подробнее

Анонсы

Партнеры