Вісті з полів

Реклама

Шкафчик для ванной комнаты

Шкафчик для ванной довольно важная вещь, так как он делает помещение более комфортным, в шкафчик для ванной можно сложить различные вещи, которые могут понадобиться вам, и которые можно достать в любой момент легко и достаточно быстро. Шкафчики для ванной продаются в большинстве мебельных магазинах, а также в различных торговых центрах. Таких мест, где можно приобрести данный товар довольно много в современных городах.

Подробнее

Обслуговування інженерних систем

Сучасні будівлі сьогодні немислимо уявити без різних інженерних систем, що забезпечують в приміщеннях створення необхідного рівня безпеки і комфортності.
Монтаж і обслуговування інженерних систем - це складне завдання, потребує високого професіоналізму від фахівців самого різного профілю.

Компания Интегратор - надає повний комплекс послуг з впровадження та обслуговування інженерних систем на об'єктах будь-якої складності (проектування, постачання обладнання, монтаж, пуско-наладка, технічне обслуговування та підтримка).
АМІ має багаторічний успішний досвід в розробці інженерних систем для приміщень будь-якого типу - офісних, виробничих, житлових будівель і споруд.
Подробнее

ОГОЛОШЕННЯ:

Проводиться набір на постійну роботу енергоаудиторів зі стажем роботи не менше 3 років. Звертатися з 9:00 до 12:00.
Подробнее

Анонсы

Партнеры