Вісті з полів

Реклама

Будівництво збірних залізобетонних будинків

Чергова задача зводиться до зниження витрати металу при будівництві збірних залізобетонних будинків i металоконструкції. Це завдання може бути вирішена шляхом відмови від металевого каркаса, а також шляхом використання суцільнометалевих сіток в якості арматури для панелей.
У будівництві будинків заводського виготовлення повинні застосовуватися такі системи опалення, монтаж яких не за тримає закінчення самого будівництва. Найкращим рішенням опалення будинків масового житлового будівництва слід вважати поквартирне центральне опалення, однак пічні пристрої мають ще велике поширення і, мабуть, матимуть застосування і в найближчі роки.
У проектуванні печей, що відповідають вимогам індустріального житлового будівництва, в даний час накопичений значний досвід.
Поруч організацій запроектовані, виготовлені і лабораторно випробувані пічні установки, що відповідають вимогам заводського домобудівництва.
Теплотехнічні властивості приміщень та печей повинні бути взаємно координовані.
Неприпустимо випускати печі без урахування місцевих видів палива. Вид палива істотно впливає на режим тепловіддачі печі; при переході від швидко палаючого палива (дрова, торф) до антрациту (довгостроково палаючого паливу) коефіцієнт печі з 0,7 зменшиться до 0,6-0,5, що дає можливість теплову інерцію приміщень зі значень 11 знизити до 8.
Спалювання різного виду палива в печах заводського виготовлення хоча і можливо, але не раціонально, оскільки коефіцієнт корисної дії печі в цьому випадку падає, що веде Я пережогу палива. Крім того, для многозольного палива як наприклад, бурі вугілля (підмосковні), необхідно збільшувати розміри зольників.

Анонсы

Партнеры