Вісті з полів

Реклама

Сфера розуму

У цьому винна вона сама. Проста до примітивності істота вловлює мінімальні добові та сезонні коливання інтенсивностей навколишнього енергетичного поля.

Ритм його диктує Сонце, і все живе на нашій планеті в процесі еволюції до нього пристосовувалося й влаштовувалося за рахунок спонтанного мутагенезу.

Тепер до цього природного процесу додалися мутації, викликані інтенсивним енергетичним полем (довгохвильовим і короткохвильовим іонізаційним), а також численними забруднюючими речовинами.

А велика кількість мутацій, як відомо, може прискорити еволюцію, але в той же самий час підвищити частоту летальних подій.

Енергетичний фон на Землі виник через наші непомірні потреби.

Крім величезної кількості ТЕС, АЕС, які повсюдно виникають і все більше розширюють зони активного забруднення шкідливими речовинами та довгоживучими радіоізотопами, треба врахувати кількість наявних на Землі телепередавачів, їх потужність і відносну тривалість передач.

Завдяки людській діяльності зараз Земля випромінює на метрових хвилях приблизно у мільйон разів більшу потужність, ніж випромінювала б природним шляхом.

А в цих умовах, тобто при підвищеному мутагенному фоні, надійність генома суттєво знижується, особливо його радіорезистентність (стійкість клітин до опромінювання).

На мою думку, одна з найбільш правдоподібних версій появи СНІДу така: підвищений мутагенний фон викликає підвищену кількість мутацій і відповідно прискорене видоутворення, що в свою чергу могло призвести до появи нових форм вірусу, загрозливих для життя людини.

Природа не дає переваги жодному з Існуючих видів, і підкорити її неможливо.

Природа об'єднує і створює міріади галактик, міріади міріадів зірок, у тому числі - планету Земля з усім багатством і різноманітністю живих організмів, що її населяють.

Як усе це існує і рухається?

Які саме закони життєдіяльності природи?

Анонсы

Партнеры