Вісті з полів

Реклама

Грунт і кліматичні умови

У доведені цих продуктів до споживача. В деяких частинах земної кулі, наприклад у Північній Америці та Австралії, є надлишок харчових продуктів, які експортуються, тоді як в інші місця, наприклад у Африку, Азію, Південну Америку і доводиться ввозити значну кількість продуктів або просто рятувати населення від голоду милостинею.

Чому та чи інша країна стає експортером харчових продуктів?

Причин тут багато, але для створення надлишку цих продуктів необхідні перш за все хороший грунт і кліматичні умови: ефективне ведення сільського господарства, підкріплене добре розвинутими біологічними, хімічними, технічними можливостями і методами; розвинута економіка і розумне регулювання чисельності населення.

Країни з високим рівнем техніки (не таким потворним, як в нашій країні) мають можливість проводити програми досліджень, спрямованих на одержання покращених генетичних ліній рослин і тварин, підвищення кількості і якості добрив, пестицидів і регуляторів росту, створення зрошувальних споруд, а також засобів і умов для збереження і транспортування харчових продуктів.

Менш розвинуті країни (в тому числі і наша) не можуть забезпечити всі ці умови, або хоча б деякі з них. Найбільші труднощі в споживанні вироблених харчових продуктів всім населенням частіше всього виникають: які неефективні, репресивні і нестійкі.

Хоча політика та економіка не вважаються частиною біології рослин, але вони, як бачимо, тісно пов'язані і дуже впливають на характер виробництва і споживання.

У такому суспільстві жодна наука практично непотрібна.

Вона існує в їх державних структурах, як прикраса.

Наука завжди буде на догоду правлячих випадкового характеру людей випадкових, які будуть обґрунтовувати Чорнобиль, поворот північних рік, зрошення Дунаєм, виснаження Аралу і виправдовувати існування такого потворного суспільства...

Анонсы

Партнеры