Вісті з полів

Реклама

Взаємодії живих організмів

Це співвідношення в світі коливається від 12 000 кВт/год у розвинених капіталістичних країнах (наприклад, США) до десятків кіловат-годин (наприклад, в Індії). Якщо глибоко замислитись, доводиться стикатися прямо-таки з бентежними висновками: розум нібито й не потрібен - він приводить до самознищення.

А якщо говорити точніше: досягнення розуму ні в якому разі не можна довіряти нетямущим...

Безкомпромісний герой повісті В. Тендрякова Апостольське відрядження у пошуках смислу людського існування приходить до висновку: Зараз у сховищах зберігається стільки термоядерної вибухівки, що на кожного припадає ледве не тонна або й більше у перекладенні на тринітротолуол (зараз уже більше чотирьох тонн - В. Д.). Щоб рознести на шматки мене, вистачить ста грамів.

Витончений розум винайшов і створив вибухівку для себе.

Так скільки проживе людина з її витонченим розумом?

Про довголіття мріяти важко.

Ще шість тисяч років?

Або ще мільйон?

Сумнівно.

Немає гарантії, що найближчим часом розум не доведе людство до братньої могили.

А таргани існують уже триста мільйонів років Чи вигідний розум для існування?..

Людина сама, своїм розумом створила цю протиприродну ситуацію, а тепер починає все гостріше усвідомлювати необхідність високого стикання розуму з самим собою, розуму, поєднаного з гуманністю, тобто необхідність мудрості.

Зараз у полі зору всіх наук з'явилися глобальні проблеми.

Більшість з них пов'язана з впливом змін середовища на життя та здоров'я людини.

Ми бачимо, що по всій землі розподілилися залежно від клімату, інтенсивності й тривалості сонячного сяяння так звані континентальні адаптивні типи людей.

Це результат багатомільйонної взаємодії живих організмів у різноманітних умовах з сонячним світлом різної інтенсивності.

У наш час, як відомо, з'явилася грізна глобальна проблема СНІДу, На нашу думку, людина даремно звинувачує в появі нового ретровіруса бідолашну зелену африканську мавпу.

Анонсы

Партнеры