Вісті з полів

Реклама

Захоронення отрут і продуктів радіоактивного розпаду

То вже верхня межа земної енергетики - середня температура земної поверхні досягне - З °С, розпочнеться великий потоп і тропічні області стануть малопридатними для проживання. Тому орієнтація на стале споживання енергії і, природно, на сталу чисельність населення планети неминуча.

Подробнее

Виділення тепла світовою енергетикою

Сьогодні увесь світ знаходиться на грані виникнення нового мислення, тісно пов'язаного з катастрофічним забрудненням оточуючого середовища всіма державами. Тільки мислення це повинно бути не декларованим, а органічно належати кількості людей, які можуть мислити.

Подробнее

Грунт і кліматичні умови

У доведені цих продуктів до споживача. В деяких частинах земної кулі, наприклад у Північній Америці та Австралії, є надлишок харчових продуктів, які експортуються, тоді як в інші місця, наприклад у Африку, Азію, Південну Америку і доводиться ввозити значну кількість продуктів або просто рятувати населення від голоду милостинею.

Подробнее

Ідеал свободи

Якщо у перших, крім того, необхідні колективні вчинки робляться на основі правильно складеної думки кращих людей, а в других (суспільствах) на основі думок випадкового характеру людей випадкових то сила перших суспільств ще більше збільшується. У такому разі неминучим для других суспільств ставиться на карту питання їх існування, і життя у них стає важким і потворним...

У типовому подібному стані знаходиться Росія, і перед нами якраз зараз стоять усі ці питання, перед кожним із нас лежить обов'язок змогти дати відповідь в тих тяжких обставинах, які ставляться життям.

Подробнее

Історія мінералів земної кори

Він говорив про існування загальної космічної сили (у вигляді перетвореної сонячної енергії), яка викликає тиск життя на Землі. У книзі Історія мінералів земної кори ще 1923 р. він висвітлив новий напрямок у науці - генетичну мінералогію.

Подробнее

Свобода наукового пошуку

Це єдина земна оболонка, в яку безперервно проникає космічна енергія, космічне випромінювання, перш за все - випромінювання Сонця, яке підтримує динамічну рівновагу біосфери та живої речовини. Під впливом наукової думки і людської праці біосфера переходить у новий стан - ноосферу.

Подробнее

Еволюція

Відповідно до виявленої універсальної логіки природи - парадигми творення - фізична і біологічна еволюція тісно пов'язані й відповідні системи створюються за допомогою принципово однакових механізмів. Фундаментальна програма природи: інформація, що міститься у деякому сховищі, спрямовує створення системи за допомогою емісарів на кожному етапі революції.

Подробнее

Сфера розуму

У цьому винна вона сама. Проста до примітивності істота вловлює мінімальні добові та сезонні коливання інтенсивностей навколишнього енергетичного поля.

Подробнее

Взаємодії живих організмів

Це співвідношення в світі коливається від 12 000 кВт/год у розвинених капіталістичних країнах (наприклад, США) до десятків кіловат-годин (наприклад, в Індії). Якщо глибоко замислитись, доводиться стикатися прямо-таки з бентежними висновками: розум нібито й не потрібен - він приводить до самознищення.

Подробнее

Потреби громадянина

Щоб задовольнити потреби одного лише громадянина планети, щорічно з надр Землі видобувається великий пагорб - близько 40 т - мінеральної сировини. У цілому людство сьогодні вилучає у природи близько 100 млрд тонн корисних копалин, використовуючи їх у кращому випадку на 3-5 %. Решта йде на шкоду всьому, що нас оточує, порушується головний патент природи - безвідхідність.

Подробнее

Анонсы

Партнеры