Оновлений для Європи Volkswagen Passat отримає нові та оновлені двигуни

Обновленный для Европы Volkswagen Passat получит новые и обновленные моторы

Volkswagen збирається запустити оновлений Passat в 2019 році, і за інформацією європейських ЗМІ, модель отримає безліч нових технологій, включаючи оновлені силові агрегати.

Одним з найбільш значних змін стане включення акумуляторів гібридних моделей весь діапазон модельного ряду. Зараз клієнти можуть придбати гібридний Passat тільки в топ-комплектації GTE, але вже в 2019 році гібридні силові установки стануть доступні для всіх комплектацій.

Гібридна версія буде складатися з 1,4-літрового бензинового турбомотора потужністю 154 кінські сили і електромотора ще на 114 конячок. Volkswagen планує оснащувати моделі Passat новою батареєю на 13кВт, що дозволить машині проїздити до 70 кілометрів тільки на електричній тязі. Збільшена батарея також дозволить знизити викиди CO2 до 36 грам на кілометр.

Обновленный для Европы Volkswagen Passat получит новые и обновленные моторы

Поряд з гібридною системою, поточний 1,4-літровий турбо, використовуваний на Passat, буде замінений на 1,5-літровий мотор. Будуть внесені зміни і в інші дизельні та бензинові мотори для підвищення їх ефективності.

Зовнішні зміни Passat торкнуться передньої і задньої частини авто, в тому числі буде встановлена нова радіаторна решітка, нові повітрозабірники, нові задні ліхтарі. А ось в салоні глобальних змін не очікується.

Прем’єра оновленого Passat повинна відбутися на початку 2019 року, після чого почнеться постачання автомобілів в дилерські центри.

ВАШ КОММЕНТАРИЙ: