«Зелений» Пітерський автобус

«Зелёный» Питерский автобус

У Санкт-Петербурзі починається масштабний перехід міського транспорту на екологічно чисте паливо

Пітерський «Пассажиравтотранс» вже отримав 35 одиниць екологічно чистої техніки – міські автобуси на метані. До кінця вересня буде отримано ще 26 штук. Надійшли лінійні автобуси запускаються в штатну експлуатацію. Всі вони оснащені помітними інформаційними написами про застосовуваний вигляді палива.

Концепція розвитку метанового транспорту – один з найважливіших трендів для країни. Газомоторное паливо при згорянні виділяє мінімальну кількість шкідливих викидів. В порівнянні з електричними, двигуни внутрішнього згоряння, звичайно, програють у розмірі екологічного навантаження. Однак, для виробництва та утилізації батарей для запасу електроенергії потрібні не тільки енергетичні витрати, але і маса технологічних операцій, сукупний шкода від яких перевищує всі бонуси електродвигуна.

У світі поки немає легкотравного рішення для інфраструктури електричного транспорту. Тому концепція газомоторне екологічного транспорту цілком може виявитися більш сприятливою з урахуванням усіх факторів. Ну а для нашої країни метан – один з головних джерел енергії. У Північній столиці це добре розуміють.

ВАШ КОММЕНТАРИЙ: