Brabus перетворив Mercedes-AMG GLC у спорткар

Brabus превратил Mercedes-AMG GLC в спорткар

Майстри з ательє Brabus і влітку не відпочивають, представляючи програми доопрацювання моделей Mercedes-Benz навіть і без того «заряджених» варіантів Mercedes-AMG

На цей раз Brabus представив програму тюнінгу Mercedes-AMG 63 S. Завдяки новому блоку управління двигуном потужність 4-літрового V8 з подвійним турбонаддувом була збільшена з 510 до 600 л. с. Крутний момент при цьому зріс з 700 до 800 Нм.

До 100 км/год версія кросовера від Brabus розганяється за 3,6 секунди, а максимальна швидкість машини обмежена електронікою на позначці 300 км/ч.

Однією доопрацюванням силового агрегату в Боттропе не обійшлися. Кросовер отримав занижену на 30 мм підвіску, спортивну випускну систему з електронно-керованими заслінками, титановими патрубками і насадками з карбону. Машина отримала 22-дюймові легкосплавні колеса з низькопрофільною спортивною гумою.

За додаткову плату Brabus пропонує повністю перешити салон кросовера, при цьому в ательє використовують більш дорогу шкіру і алькантару. Всі декоративні накладки будуть виконані з вуглеволокна.