Infiniti показала дизайн електричного родстера

Infiniti показала дизайн электрического родстера

Компанія Infiniti опублікувала дизайн-скетч, що дає уявлення про зовнішність концептуального електричного родстера Prototype 10. Публічна прем’єра новинки відбудеться 23 серпня на Конкурсі елегантності в американському Пеббл Біч.

Зовнішність одномісного електричного родстера являє собою подальший розвиток нової дизайнерської філософії японської марки, яка вперше була показана на прототип Infiniti Q Inspiration. Відмінними рисами концепт-кара стали довга і широка передня частина кузова, а також вузьке вітрове скло.

Про технічної складової новинки поки немає інформації. Наприклад, попередник концепту — Infiniti Prototype 9 — був оснащений силовим агрегатом від Nissan Leaf другого покоління: синхронним електричним мотором, що розвиває 150 л. с. (110 кВт) і 320 Нм крутного моменту.

Раніше компанія Infiniti офіційно заявила, що перший серійний електрокар марки з’явиться в 2021 р. і буде побудований на абсолютно новій платформі. Перша повністю «зелена» модель у першу чергу орієнтована на китайський ринок.

ВАШ КОММЕНТАРИЙ: