Вартість 1000-сильною «Тойоти» досягне мільйона доларів

Стоимость 1000-сильной «Тойоты» достигнет миллиона долларов

Тысячесильная спортивна «Тойота», яку підрозділ Gazoo Racing готує до запуску серію, буде коштувати як «справжні гиперкары». Про це в інтерв’ю виданню Motoring заявив представник марки в Австралії Орландо Родрігез.

За словами Родрігеза, сам автомобіль буде представляти собою повноцінний гіперкар, тому і ціна у нього виявиться відповідною. При цьому представник марки не став виключати того, що вартість машини може перевищити мільйон доларів.

У той же час, представники «Тойоти» поки не знають, де саме планується продавати гіперкар. Також про нього немає ніякої детальної інформації.

Раніше в Gazoo Racing лише підтвердили плани запуску подібної машини в серійне виробництво. Поки був показаний лише концептуальний варіант моделі – GR Super Sport Concept. Очікується, що автомобіль отримає повністю карбонову конструкцію і гібридну силову установку з бітурбо «шісткою» 2.4.

Стоимость 1000-сильной «Тойоты» достигнет миллиона долларов

Очікується, що подібна машина з 2020 року зможе брати участь у чемпіонаті світу з перегонів на витривалість. Також будуть підготовлені дорожні версії.

ВАШ КОММЕНТАРИЙ: