Nissan залишить в Росії тільки кросовери

Nissan оставит в России только кроссоверы

Сьогодні у Nissan на російському ринку є всього дві легкові моделі: седан Almera, який прийнято відносити до бюджетного та суперкар GT-R. Але незабаром компанія повністю зосередиться на кросоверах

Виробництво седанів Nissan Almera буде згорнуто у жовтні цього року. При цьому в самій компанії говорять, що створять складські запаси, які дозволять продавати цю модель до весни наступного року. Після цього в лінійці залишаться тільки кросовери і купе GT-R, продажі якого носять одиничний характер.

Угода з АвтоВАЗом, який збирав Nissan Almera, припинено в липні цього року. Причому Nissan виплатив 1,8 мільярда рублів компенсації російському автогігантові.

У самій компанії говорять, що хочуть зосередитися на сегменті SUV у зв’язку з його перспективністю і постійним зростанням продажів кросоверів. Але справа в тому, що Nissan Almera великим попитом не користувалася. Машина, що зовні є копією японського Bluebird Sylphy базується на платформі B0 і коштує від 677 тисяч рублів. Конкуренти або дешевше, або краще оснащені.

ВАШ КОММЕНТАРИЙ: