Відео: спільний суперкар Nissan і Italdesign вперше вивели на трек

Видео: совместный суперкар Nissan и Italdesign впервые вывели на трек

Компанія Nissan опублікувала відео, в якому вперше показаний заїзд по гоночній трасі суперкара GT-R50, розробленого спільними зусиллями c кузовним ательє Italdesign. Автомобіль проїхав по бельгійському треку Спа-Франкоршам.

Суперкар був створений на честь 50-річного ювілею моделі GT-R (раніше випускався під назвою Skyline GT-R). Від стандартного автомобіля новинка відрізняється унікальним з подовженим кузовом капотом, зміненими повітрозабірниками і іншою оптикою.

Nissan GT-R50 оснастили модернізованою 3,8-літровим твін-турбо агрегатом V6, що видає 720 к. с. 780 Нм крутного моменту — 65 сил і 87 Нм більше віддачі мотора звичайного GT-R. У двигуні застосували збільшені турбіни, посилений колінчастий вал, шатуни і поршні, а також модернізовані масляні форсунки. Плюс до всього, інженери модернізували систему упорскування, а також впуск і випуск.

Ціни на ексклюзивний суперкар, тираж якого обмежать 50 екземплярами, стартують з позначки 1,05 млн євро. Це приблизно в шість разів дорожче стандартного Nissan GT-R Nismo.

ВАШ КОММЕНТАРИЙ: