Renault готує російський завод до виробництва нового кросовера

Renault готовит российский завод к производству нового кроссовера

Компанія Renault з 30 липня по 26 серпня зупинить виробництво на своєму московському заводі. Більшість працівників будуть відправлені в корпоративний відпустку, а на підприємстві буде вестися підготовка до виробництва нового кросовера

Так в цеху фарбування замінять кілька роботів. Це пов’язано з тим, що нова модель трохи крупніше Renault Duster, Nissan Terrano і Renault Kaptur, які збираються в Москві в даний час.

Підготовка до виробництва нової моделі почалася ще на початку року, коли на заводі почалася масштабна модернізація. Була ліквідована одна з ліній (на ній збирали седани Renault Fluence і Megane), в цехах з’явилося більше сорока нових роботів. З травня на московському заводі діє порядок «особливої конфіденційності»: на підприємстві не проводяться екскурсії, заборонений допуск журналістів.

Новий кросовер С-класу з купеобразным кузовом дебютує на Московському міжнародному автосалоні в кінці серпня. Там машина буде демонструватися в якості передсерійного зразка. Росія стане першою країною, де налагодять збірку цієї моделі. Слідом її почнуть збирати в Китаї, Бразилії та Південній Кореї.

ВАШ КОММЕНТАРИЙ: