Opel відкрив таємницю над новим дизайном своїх моделей

Opel приоткрыл тайну над новым дизайном своих моделей

Німецький автовиробник Opel показав перші тизери демонстраційного прототипу, який покликаний показати вигляд всіх майбутніх моделей.

Прототип під назвою GT X Experimental повинен дебютувати в цьому році. Він є символом переходу Opel і його британської «дочки» Vauxhall від General Motors під управління французької групи PSA.

Передбачається, що всі майбутні моделі Opel і Vauxhall з 2025 року будуть мати схожу особа передньої частини автомобіля, яке, судячи з фото, дуже нагадує акулячий ніс. Хоча в самій компанії натякають на схожість передній частині авто з екраном спортивного шолома. Напевно таким чином Opel спробує пожвавити продажі своїх бюджетних авто серед молодіжної аудиторії в Європі.

Судячи з прихованим обрисами і відсутності передній радіаторної решітки, даний прототип є електрокаром, виконаним в кузові хетчбек. А першим оновленим авто в лінійці Opel повинна стати якраз Corsa.

Раніше вже повідомлялося, що Corsa отримає повністю електричну версію в 2020 році, так що не виключено, що на фото і відео ми побачили її майбутню еволюцію. Що стосується версії компактного хетчбека зі звичайним двигуном, вона повинна з’явитися на ринку вже в 2019 році.

ВАШ КОММЕНТАРИЙ: