Пікап Tesla отримає два електромотори

Пикап Tesla получит два электромотора

Незважаючи на важке фінансове становище в Tesla не відмовляються від планів з розширення модельної лінійки і створення електричного пікапа. Глава компанії Ілон Маск розкрив перші подробиці.

Як звичайно всі подробиці про проект Маск поширив через власний твіттер. За його словами пікап отримає двомоторний силову установку «з дуже високим крутним моментом». Крім того, пікап буде оснащений підвіскою, динамічно підлаштовується під навантаження. Тобто, принаймні, на задній осі будуть стояти пневмобаллони.

Дверцята вантажної платформи буде обертатися на шарнірному четвероугольнике, а також зможе опускатися до землі. Також пікап отримає систему автопарковки і кругового відеоогляду.

Про створення пікапа Маск заявив у грудні минулого року. «Я обіцяю, що ми зробимо пікап відразу після кросовера Model Y. Я вже майже п’ять років тримаю в голові деталі дизайну і технічних рішень для нього. Я просто шалено хочу створити таку машину», — написав тоді Маск у своєму твіттері.

За розмірами машина буде порівнянна з бестселером американського ринку, пікапом Ford F-150. Пікап Tesla обіцяє представити після виведення на ринок компактного кросовера Model Y. Його дебют намічений на наступний рік.

ВАШ КОММЕНТАРИЙ: