Mazda оновила родстер MX-5

Mazda обновила родстер MX-5

Родстер MX-5: знакова і улюблена модель компанії Mazda. Нехай за обсягами продажів він поступається іншим моделям, але японці не забувають періодично оновлювати його.

На цей раз зміни чисто технічні, ні зовнішністю, ні інтер’єром в компанії не займалися. Доопрацювання двигунів торкнулися поліпшення їх характеристик: згоряння палива, відгуку на натискання педалі газу, не забули і про екологічність.

Але в топовом варіанті з 2-літровим двигуном родстер тепер видає 184 л. с., що на 24 «конячки» більше, ніж було раніше. Максимальний крутний момент також зріс (до 205 Нм). Нарешті, тепер «відсічення» спрацьовує на 7500 об/хв проти 6800 об/хв раніше. Цього вдалося досягти за рахунок встановлення більш легких поршнів і шатунів, установки нової системи уприскування і модернізованих впускних клапанів.

Також на 2-літрової версії використовується двухмассовый маятник, а на машинах з «автоматом» змінено передавальне число головної передачі.

Ну і, нарешті, родстер отримав комплексом сучасних систем безпеки i-ACTIVESENSE. Він включає в себе систему автогальмування на міських швидкостях, а також систему допомоги при виїзді з паркування заднім ходом. Крім того, в комплекс входять система розпізнавання знаків, задня камера і система попередження втоми водія.