У мережі показали перші фотографії нового кросовера SsangYong

В сети показали первые фотографии нового кроссовера SsangYong

Фотошпигуни знову нас порадували. Вони зуміли сфотографувати і розмістити в Інтернеті фотографії SsangYong Korando нового покоління. Це вже четверте покоління популярного південнокорейського кросовера.

Третє покоління SsangYong Korando з’явилося у продажу в далекому 2010 році. У 2016 році його відновили. І хоча оновлення були досить серйозними, нове покоління цього кросовера вже має з’явитися в продажу. У сегменті кросоверів все змінюється кожен рік, і якщо автовиробники не будуть постійно пропонувати нові, їх моделі почнуть гірше продаватися.

В сети показали первые фотографии нового кроссовера SsangYong

Що нам відомо про новий Korando? Насправді не дуже багато. Тим більше, що його тестують в суцільному камуфляжі. Але, незважаючи на такий сильний камуфляж, зрозуміло, що новий Korando зовні буде сильно відрізнятися від моделі поточного покоління. Цей кросовер стане більш стильним і більш спортивним, ніж зараз.

Вам новий Korando здається знайомим? Не дивно, адже в його основі лежить концепт e-SIV, вперше показаний в березні поточного року на Женевському автосалоні. Тобто можна припустити, що у нового Korando буде версія з електричною силовою установкою. Вона з’явиться в 2020 році або в 2021 році.

В сети показали первые фотографии нового кроссовера SsangYong

Концепт e-SIV на одному заряджанні може проїхати до 450 км при максимальній швидкості 150 км/год, Зарядка батареї до 80% займає всього 50 хвилин.

SsangYong почне продавати Korando нового покоління ближче до 2020 року. Після цього з’явиться і його електрична версія.

ВАШ КОММЕНТАРИЙ: