Rolls-Royce Cullinan: величезний, потужний, місткий

Rolls-Royce Cullinan: огромный, мощный, вместительный

Цієї події чекали багато років. І нехай Bentley встигла випередити своїх одвічних конкурентів, увагу до Cullinan була прикута така ніби британці готували щось на кшталт «Логана»: модель, яка повинна підкорити весь світ.

Говорити про дизайн Rolls-Royce напевно настільки ж безглуздо, як обговорювати класичну оперу, тому скажемо лише, що машина стовідсотково пізнавана спереду завдяки величезній вертикальної радіаторних гратах і вузьким фарам в стилі Phantom. Незважаючи на те, що Cullinan не такий вже і великий (довжина 5341 мм) машина виглядає дуже масивно. А те, що британці не загравали з аеродинамікою пішло машині тільки на користь.

Під капотом у Rolls-Royce Cullinan ховається 6,75-літровий «атмосферник» потужністю 571 к. с. від другого покоління Phantom. Розгін до 100 км/год компанія не вказує, а максимальна швидкість у позашляховика обмежена на позначці 250 км/год, Так що ні про які рекорди і мови бути не може. Але, схоже, у Rolls-Royce до цього і не прагнули. Об’єм багажного відсіку теж не б’є рекордів (560 літрів), але все ж є найбільшим серед всіх моделей компанії.

В оснащення позашляховика входять пневмопідвіска, полноуправляемое шасі, система повного приводу з інтелектуальним розподілом тяги між осями і колесами. Керуюча електроніка має кілька позашляхових режимів: «гравій», «сніг», «розбиті дороги», «мокра трава», «пісок». У Rolls-Royce говорять про те, що глибина подоланого броду у Cullinan становить 540 мм.

В модельному ряді компанії позашляховик займе місце між Ghost і Phantom. Базова версія Rolls-Royce Cullinan в Європі оцінена в 266 тисяч євро. Російські ціни будуть оголошені ближче до старту продажів в 2019 році.

ВАШ КОММЕНТАРИЙ: