Розсекречений мінівен проекту «Кортеж»

Рассекречен минивэн проекта «Кортеж»

Президентський лімузин з проекту «Кортеж» ми всі вже встигли побачити на інавгурації Володимира Путіна. Проте в рамках проекту також існують і інші моделі.

Так зовнішній вигляд мікроавтобуса «Арсенал», який створили самі називають «мінівеном» був розкритий в одному з відеосюжетів, який демонструвався по телеканалу «Росія-24». Судячи з усього, за розмірами автомобіль можна порівняти з Mercedes-Benz Sprinter та Ford Transit, а ніяк не з, наприклад, VW Multivan або Toyota Alphard.

Вигляд серійної моделі практично повністю повторює патентні малюнки, які опинилися в мережі ще восени 2016 року. Із змін: у «Арсеналу» така ж радіаторна решітка, що і у седана «Сенат», але власні фари і передній бампер. Збережена відмітна особливість машини: задні стійки звужуються до верхньої частини утворюють зворотний нахил.

У Aurus «Арсенал» капотная («полукапотной» її назвати язик не повертається) компонування. А значить в моторному відсіку зможе розміститися не тільки базовий двигун проекту «Кортеж»: 2,2-літрова турбочетвірка потужністю 245 л. с., але і двигун V8 з подвійним турбонаддувом потужністю 598 к. с.

Офіційна прем’єра Aurus «Арсенал» відбудеться в рамках Московського міжнародного автосалону в кінці серпня цього року.

ВАШ КОММЕНТАРИЙ: