Зустрічайте новий Renault Duster в Україні

Встречайте новый Renault Duster в Украине

Новий Renault Duster приємно здивує своїх прихильників і змусить говорити про себе всіх любителів подорожей, адже зміни торкнулися в першу чергу дизайну.

Встречайте новый Renault Duster в Украине

Тепер він виглядає більш стильним і міцним завдяки виразним рис абсолютно нового кузова, а також нестандартним колірним рішенням. Висока лінія вікон, широко розташовані масивні фари у фірмовому З-дизайні і нова хромована решітка радіатора надають його зовнішньому вигляду спортивний характер і підкреслюють динаміку. При цьому новий Renault Duster зберіг свої колишні компактні розміри і пропорції, кути заїзду та з’їзду, підвіску і стійку платформу.

Встречайте новый Renault Duster в Украине

При розробці нового Renault Duster особливу увагу дизайнери і інженери приділили нового інтер’єру та обладнання, щоб водіння в місті і позашляхових умовах стало більш комфортним.

Встречайте новый Renault Duster в Украине

Порівняно з Duster першого покоління в новому Renault Duster:

 • покращена шумоізоляція моторного відсіку і кузова в цілому;
 • рульова колонка отримала регулювання в 4 напрямках;
 • сидіння водія обладнано поперековою підтримкою та підлокітником;
 • електропідсилювач керма прийшов на зміну гідропідсилювача;
 • екран Media Nav розмістився вище для легкого доступу і більш комфортного зчитування інформації;
 • в якості додаткового обладнання доступна опція безключевого доступу в автомобіль з картою-ключ «вільні руки» і запуском двигуна за допомогою кнопки START/STOP.

Встречайте новый Renault Duster в Украине

Крім унікального дизайну та поліпшеного комфорту абсолютно новий Renault Duster оснащений новим технологічним обладнанням для підвищення рівня безпеки і позашляхових якостей автомобіля.

Серед систем активної безпеки:

 • система моніторингу «сліпих» зон,
 • система контролю руху при спуску (HDC1),
 • система моніторингу тиску в шинах (TPMS2)

Також у новому Renault Duster є добре відомі системи ESP3 (система курсової стійкості), HSA4 (система допомоги при старті на підйомі), ABS5 (антиблокувальна гальмівна система), EBA6 (система допомоги при екстреному гальмуванні), EBD7 (електронна система розподілу гальмівних зусиль).

Встречайте новый Renault Duster в Украине

Новинками з точки зору пасивної безпеки став повністю новий енергопоглинаючий кузов з додатковими бічними датчиками зіткнення, нова форма підголівників з захистом від хлыстового удару, 6 подушок безпеки, включаючи нові подушки-шторки для переднього і заднього ряду сидінь.

Посилити позашляхові якості нового Renault Duster допоможе ряд додаткового обладнання, яке здатне поліпшити досвід експлуатації автомобіля на складних ділянках:

 • Multi-view camera дозволяє відстежувати простір навколо автомобіля під час виконання маневрів і при парковці;
 • Монітор 4х4 призначений для огляду положення і орієнтації автомобіля в просторі і відображення на дисплеї кутів нахилу, крену і компаса.

Для України новий Renault Duster буде доступний з бензиновим двигуном 1,6 SCe потужністю 115 к. с. і дизельним двигуном 1,5 dCi потужністю 110 л. с.

Встречайте новый Renault Duster в Украине

На вибір клієнта будуть запропоновані механічна 5-ти і 6-ти ступінчаста коробка передач (МКП-5/ МКП-6) з переднім і повним приводом, а також роботизована 6-ступенева коробка передач з подвійним зчепленням (EDC-6) з переднім приводом.

Вартість нового Renault Duster стартує від 433 709 грн. і варіюється в залежності від обраної версії і набору опціонального обладнання.

Встречайте новый Renault Duster в Украине

Дізнайтеся більше про новий Renault Duster на офіційній сторінці моделі.

Встречайте новый Renault Duster в Украине
Кий Авто – Renault

Компанія «Кий Авто» – офіційний дилер Renault в Україні, працює на українському ринку з 1996 року.

перейти на сайт компанії →

ВАШ КОММЕНТАРИЙ: