У Китаї заборонив виробництво 550 моделей автомобілів

В Китае запретил производство 550 моделей автомобилей

Таким чином у Піднебесній мають намір боротися з транспортними засобами з високою витратою палива, а також з тими авто, які не відповідають місцевим екологічним нормам.

Новий заборона вступить в силу з 1 січня 2018 року і торкнеться як місцевих, так і іноземних виробників автомобілів, повідомляє Bloomberg. Офіційно список з 553 моделей не розкривається. Однак, за інформацією ЗМІ, до нього увійшли такі марки як Audi, Сhevrolet, Mercedes-Benz, Volkswagen, BMW і FAW.

Разом з тим, як зазначив керівник Китайської асоціації пасажирського транспорту Цуй Дуншу, заборонені 553 моделі автомобілів складають лише невелику частку від усього асортименту транспортних засобів, вироблених в Китаї.

В Китае запретил производство 550 моделей автомобилей

Раніше повідомлялося, що влада Китаю розглядає можливість введення повної заборони на продаж бензинових і дизельних автомобілів. Точна дата введення заборони поки не визначена, але влада в даний час активно опрацьовують це питання. Разом з тим, автовиробникам Китаю вже порадили адаптуватися до нової задачі і відповідним чином скорегувати свої стратегії. Мова йде про розширення моделей з електричними трансмісіями.

Зазначимо, що Китай залишається лідером за кількістю транспорту на альтернативному паливі. На сьогоднішній день в КНР вже близько 1 000 000 «зелених» автомобілів, з яких 800 тисяч це електрокари, а менше 200 тисяч гібриди. Всього до 2020 року влада Піднебесної розраховують побачити на дорогах країни близько 5 млн електромобілів.

ВАШ КОММЕНТАРИЙ: