Фотофіксацію і штрафи хочуть застосовувати до порушників правил паркування

Фотофиксацию и штрафы хотят применять и к нарушителям правил парковки

У Раді хочуть знову повернути фотофіксацію порушень правил дорожнього руху. Почати вони хочуть з парковок. Відповідний законопроект незабаром буде розглянутий Верховною Радою. Автор проекту — нардеп Антон Геращенко. Він упевнений, що якщо автомобіль припаркований неправильно, то представник закону відразу ж виписує штраф на ім’я власника даного транспортного засобу.

Проект закону містить таке формулювання «Адміністративну відповідальність за правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху та паркування транспортних засобів, зафіксованих в автоматичному режимі та/або режимі фотозйомки/відеозапису (за допомогою технічних засобів, які дозволяють здійснювати фотографування або відеозапис і працюють у відповідності з законодавством про захист інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах), несуть юридичні і фізичні особи, на яких зареєстровано транспортний засіб (власники транспортних засобів)».

Обов’язок доводити, що порушення скоїв не власник, а, приміром, найнятий водій або інший чоловік, який керував у той час автомобілем, лягає на плечі власника машини.

ВАШ КОММЕНТАРИЙ: