Lamborghini назвала дату прем’єри свого кросовера

Lamborghini назвала дату премьеры своего кроссовера

Компанія Lamborhgini опублікувала відеоролик, присвячений своєму першому в історії кросоверу Urus. У ньому показані елементи дизайну автомобіля, а також те, як йшов до створення вигляду машини шеф-дизайнер компанії Мітя Боркерт.

Судячи з усього в стилістиці будуть превалювати елементи нинішніх і майбутніх суперкарів компанії, проте, Боркерт постійно звіряється з зображеннями легендарного позашляховика Lamborghini LM002, так що якісь елементи можуть бути запозичені і у нього. Прем’єра машини намічена на 4 грудня цього року.

Кросовер отримає 4-літровий турбодвигун V8 потужністю 650 л. с. (максимальний крутний момент — 850 Нм). При цьому вага кросовера складе 2154 кілограма. Розгін до 100 км/год у кросовера займе 3,7 секунди. Для порівняння: найшвидші на сьогодні Bentley Bentayga і Porsche Cayenne Turbo S проробляють цю вправу за 4,1 секунди. Максимальна швидкість Lamborghini Urus перевищить 300 км/ч.

Пізніше кросовер повинен отримати гібридну версію, причому раніше представники компанії говорили про те, що Urus залишиться єдиним гібридом компанії. Потужність силової установки цієї версії невідома.

Lamborghini Urus отримає повнопривідну трансмісію з шістьма варіантами роботи керуючої електроніки: Sabbio («Пісок»), Strada («Шосе»), Sport («Спорт»), Corsa («Раси»), Terre («Грунт») і Neve («Сніг»).

ВАШ КОММЕНТАРИЙ: