BMW X2 може отримати версію M Perfomance

BMW X2 может получить версию M Perfomance

Серед розсекречених двигунів для кросовера BMW X2 найпотужнішим є 2-літровий турбомотор потужністю 228 к. с. Але він недовго залишиться на вершині гами: баварці готують нову потужну версію, яка з’явиться в рамках лінійки M Perfomance.

Це дійсно буде найпотужніший агрегат у гамі, адже «істинної» М-версії X2 не буде. За даними джерел всередині компанії новий мотор зроблений на базі існуючого 4-циліндрового силового агрегату з індексом B48. Його «заряджена» версія отримає індекс B48A20T1. Всі автомобілі з цим мотором несуть у своєму індексі 35i.

Після X2 такий же силовий агрегат отримають X1, «копійка» та 2-Series Gran Coupe.Останні дві моделі зі зміною поколінь «переїжджають» на передньопривідну платформу, тому новий двигун повинен допомогти компенсувати недолік «драйверських ноток», говорять джерела в BMW.

Сьогодні 228-сильний BMW X2 xDrive28i розганяється до «сотні» за 6,5 секунд. Версія, яка швидше за все, буде називатися BMW X2 M135i явно повинна поліпшити цей показник як мінімум на півсекунди.

ВАШ КОММЕНТАРИЙ: