Мер Львова Андрій Садовий зізнався в порушенні ПДР

Мэр Львова Андрей Садовой признался в нарушении ПДД

“У четвер мій службовий автомобіль порушив правила дорожнього руху на вулиці Дорошенка”, – написав Андрій Садовий. – “Водій службового транспорту пішов на цей крок з мого прохання. Провину визнаємо, нести покарання готові. Причина проїзду по смузі для трамвая – запізнення на важливу зустріч і пробка на Коперніка (вулиця паралельна – Авт.), де поліція вперто не помічає незаконно припарковані автомобілі.”


Зупиняли в четвер патрульні на вулиці Дорошенка у Львові машину мера Андрія Садового, яка намагалася швиденько прошмигнути по трамвайних рейках, чи ні – поки невідомо. Як зазначили в поліції, вони самі розбираються, що за ситуація була вчора в цьому місці – чай, не одна людина в управлінні працює. Так що поки незрозуміло, чим викликано каяття Андрія Івановича – дійсно інспектор помітив порушників і загальмував іномарку з головою міста або той, як свідомий громадянин, вирішив сам у всьому зізнатися і заплатити штраф.

Залишилося дочекатися реакції правоохоронців. А поки користувачі активно “лайкають” пост мер і коментують. Знайшлися схвалюють вчинок мера, так і ті, хто знайшов у пробках на Коперника і провину міської влади, в тому числі – у Львові немає достатньої кількості парковок, ось і доводиться залишати машини на узбіччях.

ВАШ КОММЕНТАРИЙ: