У Росії стали більше купувати розкішних автомобілів

В России стали больше покупать роскошных автомобилей

Продажі дорогих розкішних автомобілів рідко залежать від економічної ситуації в країні: цей сегмент зазвичай стабільний навіть у кризу. Так що нічого дивного в тому, що продажі автомобілів сегменту лакшері в Росії за перші дев’ять місяців цього року зросли на 11% до 1065 штук немає.

Майже половина з них (40%) припала на седани Mercedes-Maybach S-класу, їх у січні-вересні у нас було продано 463 штуки, що, втім, на 14% менше, ніж роком раніше. На друге місце вийшла Maserati — за рахунок появи кросовера Levante їй вдалося продати в Росії 310 автомобілів, зростання вражаючий — 8,6 разів! Замикає трійку Bentley зі 159 автомобілями (-30% до минулого року, коли з’явився позашляховик Bentayga).

Продажу інших брендів сегмента Luxury виглядають набагато скромніше: Rolls-Royce (66 шт.; -29%), Lamborghini (29 шт.; +21%), Ferrari (22 шт.; -29%) і Aston Martin (16 шт.; зростання у 4 рази).

Як відзначають експерти агентства «Автостат», близько 70% всього обсягу російського ринку люксових автомобілів за підсумками 9 місяців 2017 року припадає на Москву і Підмосков’ї, де в цілому було реалізовано 727 примірників. Жителі Санкт-Петербурга придбали 81 такий автомобіль. Парк Краснодарського краю поповнили 34 машини. В Татарстан вирушило 15 примірників, в Свердловську область і Республіка – 13 і 12 відповідно. У Ростовській області на облік встало 10 нових автомобілів сегмента Luxury. В інших суб’єктах РФ цей показник менший.

ВАШ КОММЕНТАРИЙ: