VW потай тестує 300-сильні прототипи Polo R

Інсайдери Volkswagen розповіли, що автовиробник побудував прототипи високопродуктивного Polo R, щоб оцінити їх, але поки не ухвалив рішення, чи має модель перспективи виробництва.
В останнього покоління було обмежене видання Polo R WRC, але деякі люди змогли його придбати, бо воно становило всього лише тестовий проект. Тепер же керівництво вивчає життєздатність ще одного повно-приводного гарячого члена сімейства.

VW втайне тестирует 300-сильные прототипы Polo R

Директор Volkswagen за малим автомобілів Ральф Келлінг в інтерв’ю британському журналу Autocar акцентував увагу на тому, що 2.0-літровий турбований двигун з більш великого Golf вже встановлений в гарячій версії Polo GTI, і сказав, що модельна лінійка має «достатньо місця для розширення».
Далі британське видання стверджує, що Polo R буде мати повно-приводну систему VW 4Motion. Однак, як відомо, є в цьому технічні труднощі. Адже 4Motion мають моделі, побудовані на платформі MQB, а Polo використовує модифікацію MQB A0 (спеціальна платформа для невеликих автомобілів) і має задню балку. Повний привід ж зажадає переробки підвіски.
Як відомо, Audi також збирається оснастити системою Quattro свій наступний 300-сильний S1, заснований на тій же архітектурі MQB A0. Мабуть, технічне рішення вже готове. Але найбільше відкриття в словах Келлінг, це те, що потужні прототипи Polo вже зібрані для оцінки їх характеристик.

VW втайне тестирует 300-сильные прототипы Polo R

Проте, перешкодою для запуску такого автомобіля є Golf, так як повно-приводний Polo з модернізованим двигуном у 300 «коней» може скласти йому конкуренцію. Останнім часом спостерігається тенденція зниження популярності версій GTI на користь R, оскільки шанувальники гарячих хетчбеків прагнуть роздобути більш спортивний автомобіль з повним приводом.
Але на ринку гарячих суперміні поки немає великої конкуренції, а тому, якщо вольфсбурзький автовиробник вирішиться запустити цю модель, деяким суперникам Polo R, щоб вижити, доведеться підвищувати потужність двигуна або застосовувати гібридну технологію.

ВАШ КОММЕНТАРИЙ: