Новий Mercedes-Benz A-класу: перші фото без камуфляжу

Новый Mercedes-Benz A-класса: первые фото без камуфляжа

Вперше хетчбеки Mercedes-Benz A-класу вдалося сфотографувати без всякого камуфляжу. Не звертайте уваги на те, що вони ніби облиті помаранчевою фарбою: це передсерійні зразки, необхідні для налагодження виробничого процесу і внутрішньозаводських краш-тестів.

Як і очікувалося, зовнішність моделі зазнала еволюційних змін і багато в чому пересекатеся з Concept A, показаному навесні на автосалоні в Шанхаї. Хетчбек — перша модель, побудована на модернізованій платформі передньопривідною MFA, всього в Mercedes-Benz їх запланували вісім, включаючи два кросовера, GLA і GLB. Хетчбек трохи виросте по всім напрямкам, у нього збільшиться колісна база, а машина стане легше за рахунок широкого застосування сверхвысокопрочных сталей, алюмінію і композитів.

Хетчбек отримає більш елегантний дизайн, який буде стилістично перетинатися зі «старшими» моделями, побудованими на задньопривідній платформі. Серйозно зміниться і інтер’єр машини. В першу чергу хетчбек отримає нову цифрову приладову панель і екран мультимедійної системи, які будуть візуально об’єднані в одне ціле.

Практично відразу за хетчбеком буде представлена серійна версія седана, створеного за мотивами концепту Concept A Sedan, потім з’являться CLA і CLA Shooting Brake, нове покоління кросовера GLA і нова модель, кросовер GLB, який стилістично буде перетинатися з легендарним «Геликом».

ВАШ КОММЕНТАРИЙ: