Названі компанії-лідери по виручці в Росії

Названы компании-лидеры по выручке в России

За перші дев’ять місяців цього року автовиробники одержали 1 трильйон 388,7 мільярдів рублів виручки від реалізації нових автомобілів. Це на 12,6% відсотків більше, ніж у минулому році. Лідер у Топ-10 незмінний і він навіть не виходить у першу трійку за обсягами продажів.

Найбільше в січні-вересні цього року традиційно заробила Toyota: продавши 67,3 тисячі автомобілів по середній ціні 2,3 мільйона рублів вона отримала 152,5 мільярда рублів виручки, що на 2,2% менше, ніж роком раніше.

На другому місці знаходиться корейський бренд Kia: виручка компанії за дев’ять місяців нинішнього року склала 148,3 млрд рублів, що на 41,5% краще за показник річної давності. На третій сходинці рейтингу – вітчизняна Lada (119,5 млрд руб.; +24,2%). Четверту позицію займає корейський виробник Hyundai (110,8 млрд руб.; +21%). Замикає п’ятірку лідерів російського ринку по виручці німецький бренд Mercedes-Benz (110,3 млрд руб.; -6,7%).

Експерти агентства «Автостат» відзначають, що в першу десятку лідерів по виручці потрапили як представники преміум-сегменту (Mercedes-Benz, BMW, Lexus), середньозважена ціна автомобілів яких знаходиться в межах 4 млн рублів, так і виробники машин масового сегмента, аналогічний показник у яких становить менше 1 млн рублів (Lada, Renault). Останні підняли виручку багато в чому за рахунок зростання продажів.

У Топ-10 лідерів у більшості автовиробників (7 з 10) зафіксований приріст виручки. Краще за інших цього вдалося домогтися німецькому Volkswagen, який збільшив виручку на 44,5%.

ВАШ КОММЕНТАРИЙ: