Audi привезе до Росії новий RS4 Avant

Audi привезет в Россию новый RS4 Avant

На європейському ринку стартували продажі нового покоління спортивного універсала Audi RS4 Avant. Як повідомили в прес-службі російського відділення компанії, ця модель з’явиться і на нашому ринку, але доведеться почекати до весни наступного року.

Нове покоління Audi RS4 Avant пережило кардинальні технічні зміни. Крім модернізованої платформи MLB Evo, великої кількості алюмінію в конструкції і зниження ваги машина отримала новий силовий агрегат.

Під капотом у універсала ховається 2,9-літровий V6 з подвійним турбонаддувом потужністю 450 л. с. Він замінив 4,2-літровий атмосферний мотор V8. Новий двигун був розроблений спільно з Porsche. Потужність мотора в порівнянні з попередником не збільшилася, а от максимальний крутний момент зріс на 170 Нм до 600 Нм.

Розгін до 100 км/год у Audi RS4 Avant займає 4,1 секунди, на шість десятих менше, ніж у попередника. Максимальна швидкість традиційно обмежена на позначці 250 км/год, але за доплату електронний «нашийник» можна послабити і максималка зросте до 280 км/ч.

ВАШ КОММЕНТАРИЙ: