Mazda представила чотирьохдверне купе

Mazda представила четырехдверное купе

Стенд компанії Mazda на токійському автосалоні став одним з центрів тяжіння уваги публіки. І це не дивно: невелика компанія показала дуже яскравий концепт «чотирьохдверного купе» або… або ж це майбутнє покоління седана Mazda6?

У Mazda явно з’явилися амбіції стати виробником преміальних автомобілів. Інакше пояснити появу Vision Coupe не вийде. Машина вийшла приголомшливо красивою, а її дизайнер Ікуо Маеда з гордістю вважає концепт найелегантнішою Mazda за всю історію.

У чотирьохдверного седана, який маскується під велике купе, разюче чисті лінії і дійсно елегантний вигляд. Довгий капот, зміщений назад салон, спадаюча лінія даху і круглі ліхтарі… Знову навіває асоціації з італійцями (про концепт Kai, предтечу нової «троячки» ми розповідали напередодні)!

Інтер’єр такий же мінімалістичний як і у Kai: тут єдина фізична кнопка запуску двигуна, довгий екран і приладова панель на якій чільне місце займає тахометр.

Представники компанії говорять, що Mazda Vision Coupe лише дизайнерський експеримент і жодного серійного майбутнього у нього немає. Але обіцяють, що деякі рішення перекочують на серійні кросовери. А можливо, японці просто не хочуть розкривати свої плани і такий буде одне з наступних поколінь Mazda6? Ох, як хочеться сподіватися…